Hakkımızda

ERTU MÜHENDİSLİK 30 yıllık bilgi birikimi ile, faaliyete geçtiği günden beri kalite ve güven politikasından ödün vermeden bir çok projeye imza atmıştır. ERTU MÜHENDİSLİK olarak günün gereklerine uygun olarak teknolojinin verdiği imkanları da sonuna kadar kullanarak beraberce çalıştığı firmalara gerekli katma değeri sağlamak adına gerekli olan bütün özveriyi göstermek adına hiç bir fedakarlıktan kaçınmamayı kendine ilke edinmiştir.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlar üst yapı projeleri, hes projeleri, yol kavşak ve viyadük projeleridir. ERTU MÜHENDİSLİK projenizi zamanında teslim etmeniz için gerekli olan bütün altyapısıyla sizleri beklemektedir.
ERTU MÜHENDİSLİK benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve topluma katma değer yaratmayı hedefleyerek müşterilerinin beklentilerini mümkün olan en üst düzeyde karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.
ERTU MÜHENDİSLİK gerçekleştirdiği her projeye çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.
İnşaat sektörünün ve bilgi teknolojilerinin farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet vermekte ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sahalarını genişletmektedir. Bu şekilde yenilikçi, sürdürülebilir, ekonomik ve çevre dostu üstün nitelikli çalışmalar ortaya çıkararak ulusal ve uluslararası çalışmalarda özgün proje hizmetleri veren bir firma olma özelliği kazanmaktadır.


Ne Yaparız?

Betonarme ve çelik projeleriniz 30 yıllık tecrübe ile gerçek mühendislik yaklaşımı ile çözülür. Çözümler firmamız bünyesinde geliştirilen sonlu elemanlar yaklaşımı ile çözüm yapan programlar aracılığı ile yapılır.

Mühendislik

ERTU mühendislik 30 yıllık birikimini aktardığı SAPER betonarme statik programı sayesinde projelerinize dair bütün çizim paftalarını başka bir programa ihtiyaç duymadan en hızlı ve doğru biçimde çözerek projenizin hayata geçmesini sağlayacaktır.

Kalite

SAPER betonarme statik programının verdiği esneklikle projelerinizin çizim ve çözüm kalitesi bakımından tam da istediğiniz noktada olduğuna şahit olacaksınız.

Güven

Firmamız karşılıklı güven prensibine en yüksek seviyede önem verir.

Hız

SAPER betonarme statik programımız proje çözümlerinde bize gerçekten hız katmakta ve projenizin doğru ve zamanında teslim edilmesi için gerekli alt yapıyı tam olarak sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmemiz için işimizi zamanında ve doğru bir şekilde teslim etmeyi kendimize prensip edinmişizdir.

Haberler

04 Şubat, 2016
SAPER Betonarme Statik Hesap ve Dizayn Programının Beta Sürümü için çok yakında yeni sayfamızda aktif olacağız...
25 Temmuz, 2014
Forum sayfamız açılmıştır. Artık daha interaktif biçimde firmamızın bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz. Hemen soru sormaya başlamak için tıklayın
10 Eylül, 2013
SAPER betonarme statik programımız ara yüz değiştirme işlemleri tamamlandı.
1 Haziran, 2013
30 yıllık bir birikimin ürünü olan SAPER betonarme statik programımızı firma içi işlerimiz için kullanmaktaydık. Piyasadaki bir takım eksikliklerin giderilmesi için programın piyasaya çıkarma faaliyetlerimiz başlamış bulunmaktadır.